ביטוח חיים

ביטוח חיים

מה מעניקה הפוליסה?

הפוליסה מעניקה פיצוי כספי במקרה חלילה של פטירה כאשר הפיצוי מבטיח למשפחה יכולת קיום לטווח ארוך, סכום הביטוח מוגדר מראש ע"י מבוטח ומשולם למוטבים שבחר המבוטח כסכום חד פעמי לאחר מות המבוטח.

מה כולל השירות?

בנק המעניק משכנתא (הלוואה לדיור) רשאי לדרוש, כחלק מהתנאים לקבלת ההלוואה, לעשות ביטוח משכנתא המורכב משני ביטוחים שונים: ביטוח חיים וביטוח מבנה.

מטרת הביטוח, בין היתר, היא להגן על הבנק ולהבטיח כי יקבל את כל סכום ההלוואה שנותר לתשלום במקרה שבו נפטר בעל המשכנתא בטרם ההלוואה.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח אבדן כושר עבודה

מה מעניק הביטוח?

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח למקרה בו המבוטח איבד את כושרו לעבוד, עקב תאונה או מחלה. הביטוח מעניק תשלום חודשי של עד 75% מהשכר החודשי. ניתן לרכוש את הביטוח כביטוח עצמאי או כתוספת על הביטוח בחיסכון הפנסיוני. בשעה שמפעילים את ביטוח אובדן כושר העבודה, קיים שחרור המבטיח את המשך תשלום הפוליסה במסגרתה נרכש הביטוח. הביטוח נועד לסייע לך בתקופה בה חלילה לא תוכל לעבוד במקצוע שלך, וכך תוכל לפרנס את עצמך ואת משפחתך. 
בביטוח אובדן כושר עבודה קיימת תקופת המתנה, לרוב של שלושה חודשים עד לקבלת התשלום. ניתן לרכוש פרנצ'יזה המעניקה תשלום גם בעבור החודשים הראשונים של תקופת אובדן כושר העבודה, אך היא אינה מבטלת את תקופת ההמתנה.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
השאירו פרטים

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן