פיננסים

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא תוכנית חיסכון לטווח בינוני, המאפשרת לשכירים ולעצמאיים לצבור חיסכון הוני לכל מטרה. יתרונה הגדול בכך שלאחר 6 שנות וותק, הכספים שנצברו בה (של המעסיק והעובד) הינם פטורים ממס ונזילים למשיכה.
רבים אינם יודעים זאת, אך הפטור ממס הניתן לאחר 6 שנות וותק, נשמר גם אם לא מבוצעת משיכה מהקרן. הכספים בה ממשיכים לצבור תשואה ונשארים פטורים ממס (פרט למס על הרווחים) עד המשיכה.  
לכן ניתן להשתמש בקרן השתלמות גם כתוכנית חסכון לגיל פרישה, במידה ולא יימשכו ממנה כספים במהלך השנים.

מהי קופת גמל?

קופת גמל היא תוכנית לחיסכון ארוך טווח המבוססת על חיסכון בלבד ללא מרכיב ביטוח. זאת לעומת אפיקי חיסכון פנסיוני אחרים כגון: ביטוח מנהלים וקרן פנסיה הכוללים ביטוח חיים (ריסק) וביטוח אובדן כושר עבודה.

קופת גמל

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה מתאימה למגוון מטרות חיסכון והשקעה ומהווה אלטרנטיבה לתכניות החיסכון בבנקים. היא מאפשרת לבחור את טווח זמן החיסכון המתאים לכם, לצד גמישות בניוד הכספים בין מסלולי השקעה וכמובן נזילות מלאה ,ניתן למשוך את הכספים בכל עת תוך תשלום מס רווחי הון בלבד.

כמה ניתן להשקיע בקופה?

בקופת גמל להשקעה ניתן להפקיד עד 70,000 שקלים בשנה קלנדרית לאדם. כמו כן, משפחה יכולה לפתוח קופת גמל לחיסכון עבור כל אחד מבני המשפחה, מבוגרים וקטינים ולהפקיד בכל קופה עד 70,000 שקל בכל שנה.

תיקון 190

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה מגדיל את מגוון הפטורים מתשלום מס על קצבת הזקנה. במסגרת התיקון, נוכל לבצע הפקדה חד פעמית או הפקדה שוטפת לקופת הגמל, ולמשוך את הכספים כקצבה או במשיכה חד פעמית וליהנות מהטבות מס בעת משיכת הכספים.
תוכלו למשוך את הסכום שהצטבר בקופה (מעל גיל 60) בצורת קצבה או במשיכת סכום חד פעמי כאשר תשלום המס על הרווחים "מופחת" בגובה 15% בלבד על הרווח הנומינלי

פתיחת פוליסת חסכון פיננסי אישי בחברת ביטוח מהווה פתרון בעל יתרונות רבים לניהול הכסף הפנוי, בהשוואה לחסכון בבנק.  התוכנית מאפשרת להפקיד באופן גמיש כספים לכל מטרה (סכום חד פעמי ו/או הפקדה חודשית בכל עת), ולמשוך כספים בכל עת. כספי החיסכון מושקעים באפיקי השקעה שונים, לפי העדפת הסיכון של החוסך, וניתנים לשינוי בכל זמן.

חיסכון פיננסי אישי

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל
השאירו פרטים

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן